ODBIORNIKI

ODBIORNIKI – AFS ZAPEWNIA CZAS I PRODUKTYWNOŚĆ

Możliwości jakie daje nam dzisiejsza technika pozwala nam prowadzić działalność rolniczą w taki sposób w jaki nasi dziadowie nigdy by sobie tego nie wyobrażali. Innowacyjne technologie takie jak AFS 372 GNSS z modemem DCM-300 pokazują jak Case IH dostarcza intuicyjną technologie gwarantując maksymalizacje czasu pracy. Case IH zobowiązuje się dostarczać technologie których potrzebujesz teraz i w przyszłości w celu poprawy produktywności.

Odbiornik AFS 372 GNSS Receiver

Odbiornik AFS 372. Czy można sobie wyobrazić odbiornik, który może przewidzieć przyszłość? Odbiornik AFS 372 GNSS jest kompleksowym połączeniem anteny i odbiornika o podwójnej czêstotliwości GPS/GLONASS, które jest przyszłościowym rozwiązaniem, gotowym na odbiór sygnałów, jakie nie są jeszcze dostępne! Dzięki jeszcze większej liczbie kanałów i większym możliwościom śledzenia satelitarnego niż w poprzednich modelach, odbiornik AFS 372 GNSS zapewnia ciągłą dostępność bardzo dokładnego, wiarygodnego sygnału, dzięki czemu można pracować bez przerwy, gdyż utrata sygnału nie zatrzyma Cię, ani nie zmusi cię do jazdy bez mapowania i naprowadzania. Zintegrowany odbiornik/antena sprawia, że AFS 372 można łatwo przenosić z maszyny do maszyny przy minimalnym okablowaniu. Odbiornik 372 jest aktywowany do sygnału GLONASS na każdym poziomie korekcji, przy którym usługa korekcji obsługuje GLONASS. Nie jest wymagana dodatkowa aktywacja na poziomie OmniStar lub RTK. Można użyć tych samych elementów mocujących i okablowania, które używane były z poprzednim odbiornikiem AFS 262. Można też nadal korzystać z posiadanego radia, ponieważ ten system nowej generacji jest zgodny z radiem AgGPS 450 i AgGPS 900. 220 kanałów i 44 satelity zapewniają minimalne utraty sygnału. Ponadto, odbiornik AFS 372 GNSS obsługuje cały zakres opcji korekcji, więc można wybrać dokładność, jaka najlepiej pasuje do wykonywanych prac.

AGGPS® 162 Receiver

Potrzebujesz prostej opcji odbiornika? AgGPS 162 jest podstawowym odbiornikiem, który zapewnia wykonanie zadania z wysoką niezawodnością i przy niższych kosztach. Ten zintegrowany odbiornik/antena jest kompaktowym rozwiązaniem odpornym na warunki atmosferyczne, z możliwością montażu magnetycznego. Można go z łatwością przenosić z maszyny do maszyny. Obsługuje sygnały DGPS i jest odpowiedni do systemów prowadzenia (wymaga dodatkowej aktywacji).

DCM-300 Modem

Modem DCM-300 zapewnia bezprzewodowe połączenie 3G dla systemu telematyki AFS Connect. AFS Connect tworzy kanał do bezprzewodowego wysłania najwa¿niejszych informacji z maszyny, pomagając użytkownikowi gromadzić dane bezpośrednio z pola. DCM 300 można używać niezawodnie w całej Europie. Antena zewnętrzna umożliwia dalsze zwiększenie wydajności technologii komórkowej. Ponadto, jego solidna obudowa z odlewanego aluminium oznacza, że jest on gotowy do pracy w najtrudniejszych warunkach w rolnictwie. Ustawienie jest proste i szybkie. Konfiguracja odbywa się w pełni automatycznie przez interfejs odbiornika przy odbiorniku AFS 372 GNSS i innych produktach instalowanych dodatkowo.

AGGPS 542 GNSS Base station

W celu uzyskania poziomu dokładności poniżej cala należy rozważyć 220-kanałową stację bazową AgGPS 542 GNSS. GLONASS jest już aktywowany, a radio RTK 450 lub 900 MHz jest zintegrowane. Mo¿e być ona używana jako stacja ruchoma lub stała. AgGPS 542 obsługuje również połączenie z internetem. Pozwala to na podłączenie stacji bazowej do sieci i przekazywanie korekcji RTK za pośrednictwem sieci telefonii komórkowej. Jest to bardzo przydatne, gdy trzeba pracować w dużej odległości od stacji bazowej lub jest się narażonym na utratę sygnału radiowego w terenie górzystym.