Menu

Wydarzenia

14-15.06.2014 - XV Mazowieckie Dni Rolnictwa

W dniach 14-15 czerwca 2014 r. uczestniczyliśmy w XV Mazowieckich Dniach Rolnictwa w Poświętnem. Na naszym stoisku odwiedzający targi mogli zobaczyć bogatą ofertę prezentowanych przez nas ciągników i maszyn rolniczych, a także wyposażenia budynków inwentarskich. Po raz kolejny zostaliśmy docenieni przez Komisję Konkursową Mazowieckich Dni Rolnictwa i firma nasza zdobyła Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego w konkursie „Hit Targowy” dla prezentowanego przez nas ciągnika rolniczego STEYR MULTI 4095. Ciągnik ten został wyróżniony za zastosowane w nim nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i ergonomiczne. Poniżej prezentujemy zdjęcia z tej wystawy.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia

09.05.2014 - Manitou Demo Tour

Sprawdzenie sprzętu przed zakupem to marzenie wielu rolników. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w dniu 9 maja 2014 r. odbyły się w siedzibie naszej firmy pokazy pracy ładowarek teleskopowych Manitou i ładowarek przegubowych Mustang. Zaprezentowanych zostało kilka modeli maszyn. Każdy z uczestników, który nas odwiedził mógł samodzielnie zasiąść za kierownicą wybranego modelu ładowarki i przekonać się o jej możliwościach przeładunkowych, zwrotności czy łatwości obsługi.
Poniżej prezentujemy zdjęcia z tych pokazów.

10.04.2014 - CVX/CVT Demo Tour

W dniu 10 kwietnia 2014 r., odbyły się kolejne cykliczne pokazy ciągników marki Case IH i Steyr, tym razem pod nazwą „ CVX / CVT Demo Tour”. Tegoroczna impreza ukierunkowana była na prezentację tych ciągników z przekładniami bezstopniowymi. Klienci mogli zobaczyć jak takie skrzynie działają i jak łatwe są one w obsłudze. Skrzynie bezstopniowe CVX są montowane w ciągnikach Case serii: Maxxum, Puma i Magnum oraz w ciągnikach Steyr serii: Profi i CVT, gdzie skrzynia ta jest oznaczona jako CVT. Poniżej prezentujemy zdjęcia z tych pokazów.


Zobacz galerię