Menu

Wielton - przyczepy rolnicze

WIELTON AGRO


Produkty Wielton AGRO to doskonała jakość i technologia, dostępne w dobrej cenie. Do produkcji naszych przyczep używane są masywne i wytrzymałe ramy z najlepszej szwedzkiej stali - DOMEX. Wśród produktów Wielton AGRO oferujemy: przyczepy dwuosiowe trójstronnego wysypu, przyczepy tandem, przyczepy trzyosiowe do przewozu bel, przyczepy skorupowe, wózki Dolly oraz wozy asenizacyjne.

PRZYCZEPY DWUOSIOWE – PRS

Przyczepy typu PRS-2 przeznaczone są głównie do przewozu produktów rolniczych, a w szczególności sypkich materiałów rolniczych jak zboża, kukurydza. Zastosowana w nich dolna burta Fuhrmann wpływa na sprężystość oraz dokładność przylegania. Produkty dodatkowo wyróżnia zastosowana technologia uszczelnienia. Przyczepa ma konstrukcję standardową z przednią osią na obrotnicy z dyszlem nowej generacji, który wpływa na zwrotność przyczepy. Konstrukcja skrzyni ładunkowej umożliwia otwieranie burt z każdej strony zamkiem centralnym. Zastosowany innowacyjny system siedmiu zamków zapewnia nieodkształcanie i idealne trzymanie. Trójstronny wywrot skrzyni ładunkowej umożliwia wygodne i sprawne rozładowanie przyczepy. W tylnej burcie umieszczone jest dodatkowe okno wysypowe, które umożliwia wyładunek strumieniowy. Przyczepa może być wyposażona w plandekę.

PRZYCZEPY TANDEM – PRC

Przyczepy typu PRC-2 przeznaczone są głównie do przewozu produktów rolniczych, a w szczególności sypkich materiałów rolniczych, jak zboża, kukurydza. Zastosowana w nich dolna burta Fuhrmann wpływa na sprężystość burty oraz dokładność przylegania. Produkty dodatkowo wyróżnia zastosowana technologia uszczelnienia. Przyczepa ma konstrukcję zawieszenia typu tandem z dwoma osiami umieszczonymi centralnie. Konstrukcja skrzyni ładunkowej umożliwia otwieranie burt z każdej strony zamkiem centralnym. Zastosowany innowacyjny system siedmiu zamków zapewnia nieodkształcanie i idealne trzymanie. Trójstronny wywrot skrzyni ładunkowej pozwala na wygodne i sprawne rozładowanie przyczepy. Dodatkowo w tylnej burcie umieszczone jest okno wysypowe, które umożliwia wyładunek strumieniowy. Przyczepa może być wyposażona w plandekę.

PRZYCZEPY DO PRZEWOZU BEL

Przyczepy typu PRS-2S i PRS-3S przeznaczone są głównie do materiałów rolniczych jak słoma, siano, sianokiszonka w balach. Przyczepa ma konstrukcję standardową z przednią na obrotnicy z dyszlem. Konstrukcja platformy ładunkowej umożliwia łatwy załadunek i rozładunek przyczepy balami. Składane ściana przednia i tylna ułatwiają przejazd nie załadowaną przyczepą.

PRZYCZEPY SKORUPOWE

Przyczepy rolnicze tego typu przeznaczone są głównie do przewozu roślin okopowych. Wnętrze skrzyni ładunkowej jest gładkie, co zmniejsza do minimum uszkodzenia produktów rolniczych podczas załadunku i rozładunku. Hydraulicznie podnoszona ściana tylnia pozwala na wygodne, sprawne i bezpieczne rozładowanie przewożonych produktów rolnych. Przyczepy są z powodzeniem wykorzystywane do przewozu zbóż i kukurydzy. Wysoka szczelność umożliwia transport materiałów sypkich bez dodatkowych uszczelnień. W tylnej klapie umieszczono dodatkowe okno wysypowe, które pozwala na rozładunek strumieniowy. Atutem tych przyczep jest mocna i zwarta konstrukcja, co sprzyja pracom w trudnych warunkach polowych.

WÓZKI DOLLY

Wózek dolly służy do transportu standardowych naczep samochodowych przy użyciu ciągnika rolniczego. Na przyczepie montowane jest siodło sprzęgające, układ hydrauliczny z pompą hydrauliczną do wywrotu naczepy oraz instalacje niezbędne do zasilania naczepy. Wielton produkuje 2 typy przyczep dolly: PRD-1-jednoosiową i PRD-2-dwuosiową.

WOZY ASENIZACYJNE

Przyczepa beczka asenizacyjna służy do transportu materiałów płynnych takich jak woda, ścieki, gnojowica itp. Wyposażona jest w pompę i układ służący do jej napełniania oraz układ do jej opróżniania z rozlewaczem. Przyczepa ma konstrukcję zawieszenia jednoosiową lub dwuosiową typu tandem.

Katalog produktów

Pobierz katalog z produktami marki Wielton.
Kontakt z biurem handlowym:


Godziny pracy biura handlowego:
Poniedziałek - piątek: 7-17,
Sobota: 8-12

tel: 23 654 33 71
fax: 23 655 64 27
e-mail: handel@techpom.pl

Dział handlowy TECHPOM, powiat: iławski, nowomiejski

Kierownik Działu Sprzedaży:Paweł Witkowski
nr tel: 500 066 280
e-mail: pawel.witkowski@techpom.pl

Specjalista ds. sprzedaży:Przemysław Pastuszka
nr tel.: 23 655 64 26
e-mail: przemyslaw.pastuszka@techpom.pl

Specjalista ds. sprzedaży:Dariusz Miklaszewski
nr tel: 23 655 64 21
e-mail: dariusz.miklaszewski@techpom.pl

Specjalista ds. sprzedaży:Milena Michalska
nr tel: 23 655 64 25
e-mail: milena.michalska@techpom.pl

Kontakt z biurem handlowym