Menu

Steyr - ciągniki rolnicze

Seria Kompakt S - Uniwersalny ciągnik, jedyny w swoim rodzaju


Kompakt S - na poluKompakt S to wielozadaniowy ciągnik w atrakcyjnej cenie. Posiada rozwiązania techniczne, które sprawiają, że jest wyjątkowy w swojej klasie. Ciągniki Steyr Kompakt S zostały opracowane we współpracy z klientami, podobnie jak legendarne klasyczne ciągniki typu 80, 84, 86 oraz serii Steyr Plus, które można było znaleźć niemal w każdym gospodarstwie. Ciągniki kompakt S charakteryzują się znakomitymi właściwościami manewrowymi, łatwą obsługą oraz najlepszą widocznością i idealnie nadają się do każdego zadania: oszczędne, lekkie i zwrotne jak małe ciągniki, a jednocześnie przestronna kabina, niezawodność i moc, jak w przypadku dużych ciągników. Jest to idealny ciągnik uniwersalny, który sprawdza się podczas prac w gospodarstwach hodowlanych i na terenach zielonych. Nadaje się do prac w terenach górzystych, w winnicach, sadach, na polach warzywnych o szerokim rozstawie rzędów oraz w ogrodach. Jest także odpowiedni do różnorodnych zastosowań w przemyśle przy pracach komunalnych. Bez względu na miejsce pracy ciągnika Kompakt S wyznacza nowe standardy wszechstronności.

W ciągnikach STEYR serii Profi wykorzystano zaawansowaną technologię i ekonomiczne rozwiązania. Są to wszechstronne ciągniki o dużej mocy, które łączą w sobie znakomite środowisko pracy operatora oraz nowoczesne systemy sterujące. W rezultacie jest to wiodący w branży ciągnik, który zapewnia wysoki poziom wydajności oraz maksymalny zwrot z inwestycji. Obecnie wszystkie modele Steyr Profi wyposażone są w nowy podłokietnik Multicontroller ze zintegrowanym intuicyjnym panelem sterującym (ICP). Ta nowa koncepcja sterowania oznacza, że przyrządy niezbędne do kontrolowania wszystkich kluczowych funkcji ciągnika znajdują się w zasięgu ręki operatora. Nowa tablica wskaźników na słupku „A” zapewnia łatwy dostęp do wszystkich ważnych informacji i danych.

Niezależnie od zadania - orka, uprawa gleby, siew, pielęgnacja terenów zielonych, prace komunalne czy transport drogowy - nowa generacja ciągników CVT została opracowana, aby zapewnić maksymalny transfer mocy i ekonomiczne zużycie paliwa. Podstawą tej koncepcji jest innowacyjna konstrukcja przekładni bezstopniowej, która opiera się na ponad dziesięcioletnim doświadczeniu w zakresie przekładni CVT. Technologia ‘ecotech’ spełnia normy emisji spalin UE Tier 4a dzięki przyjaznym dla środowiska silnikom diesel o pojemności 6,7 litra z turbosprężarką, chłodnicą międzystopniową i układem wtryskowym paliwa Common Rail. W rezultacie każdyciągnik CVT jest mistrzem w generowaniu mocy i oszczędności. Dostępnych jest osiem modeli o maksymalnej mocy od 171 do 269 KM i najwyższym poziomie komfortu pracy oraz komfortu jazdy. Steyr wywiązuje się ze swoich obietnic dzięki połączeniu tradycji, jakości oraz innowacyjności.

OFERTA FINANSOWANIA

Ogromne doświadczenie CnH Capital w sektorze rolniczym pozwala dobrze zrozumieć Twoje indywidualne potrzeby. Konkurencyjne formy finansowania sprzętu z elastycznymi warunkami płatności mogą zostać dostosowane czasowo do Twojego przepływu gotówki. możesz też zaoszczędzić kapitał i zredukować przedpłaty wybierając formy leasingu operacyjnego. W zakresie innych potrzeb możesz skorzystać ze specjalnej linii kredytowej dla sektora rolniczego. Jesteśmy także po to by pomóc Ci zabezpieczyć inwestycję w sprzęt za pomocą różnych opcji ubezpieczenia. Istnieją opcje finansowania fabrycznego, które są dostosowane do Twojej działalności. CnH Capital pomaga Ci je odnaleźć


Kontakt z biurem handlowym:


Godziny pracy biura handlowego:
Poniedziałek - piątek: 7:00-16:00,
Sobota: 8:00-12:00

tel: 23 654 33 71
fax: 23 655 64 27
e-mail: handel@techpom.pl

Dział handlowy TECHPOM, powiat: iławski, nowomiejski

Kierownik Działu Sprzedaży: Paweł Witkowski
nr tel: 500 066 280
e-mail: pawel.witkowski@techpom.pl

Specjalista ds. sprzedaży: Dariusz Miklaszewski
nr tel: 509 522 331
nr tel: 23 655 64 21
e-mail: dariusz.miklaszewski@techpom.pl

Specjalista ds. sprzedaży: Milena Załęska
nr tel: 502 537 995
nr tel: 23 655 64 25
e-mail: milena.zaleska@techpom.pl

Kontakt z biurem handlowym