Menu

PÖTTINGER - maszyny rolnicze

Najwyższa jakość z PÖTTINGER


Przedsiębiorstwo rodzinne PÖTTINGER to Partner, któremu możecie Państwo zaufać: innowacyjny, zaangażowany i oferujący najwyższą jakość. I to wszystko już od ponad 140 lat. Dobre relacje z Klientem to w firmie PÖTTINGER nie tylko słowa, lecz aktywne działanie w każdym aspekcie kontaktu handlowego. Państwa sukces jest naszym najwyższym celem!

Naszym zadaniem jest ułatwianie pracy i podnoszenie standardu życia w rolnictwie. Cel ten realizujemy oferując nasze maszyny zaczepiane, nabudowywane i ciągnione do uprawy, siewu i zbioru zielonek, jak również powiązane z nimi usługi.

PÖTTINGER jako przedsiębiorstwo rodzinne w pełni świadomie przyjmuje na siebie zobowiązanie wobec kolejnych pokoleń i środowiska naturalnego: to nasze zadanie, aby rozwijać technikę rolniczą, wspierać rolnictwo z wszystkimi jego aspektami – ekologicznymi, ekonomicznymi i socjalnymi.

"Jakość jest wartością, która się opłaca" - Lothar Schmidt

Nasi Klienci oczekują od naszych maszyn absolutnej niezawodności i efektywności w pracy. Dlatego tak dużą wagę przykładamy do najwyższych standardów jakości. Cała produkcja jest stale kontrolowana przez wewnętrzny organ kontroli jakości. Najnowocześniejsza na świecie linia montażowa przyczep samozbierających, jedyne w swoim rodzaju, najwyższej jakości lakierowanie elementów maszyn, najnowocześniejsze wycinanie laserowe z automatycznym połączeniem z magazynem, precyzyjna obróbka blachy i nowe centrum hartowania części roboczych – to czynniki, które budują naszą jakość.

Katalog produktów

Zobacz ofertę PÖTTINGER

Kontakt z biurem handlowym:


Godziny pracy biura handlowego:
Poniedziałek - piątek: 7:00-16:00,
Sobota: 8:00-12:00

tel: 23 654 33 71
fax: 23 655 64 27
e-mail: handel@techpom.pl

Dział handlowy TECHPOM, powiat: iławski, nowomiejski

Kierownik Działu Sprzedaży: Paweł Witkowski
nr tel: 500 066 280
e-mail: pawel.witkowski@techpom.pl

Specjalista ds. sprzedaży: Dariusz Miklaszewski
nr tel: 509 522 331
nr tel: 23 655 64 21
e-mail: dariusz.miklaszewski@techpom.pl

Specjalista ds. sprzedaży: Milena Załęska
nr tel: 502 537 995
nr tel: 23 655 64 25
e-mail: milena.zaleska@techpom.pl

Kontakt z biurem handlowym