Menu

Aktualności

09.05.2014

Sprawdzenie sprzętu przed zakupem to marzenie wielu rolników. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w dniu 9 maja 2014 r. odbyły się w siedzibie naszej firmy pokazy pracy ładowarek teleskopowych Manitou i ładowarek przegubowych Mustang. Zaprezentowanych zostało kilka modeli maszyn. Każdy z uczestników, który nas odwiedził mógł samodzielnie zasiąść za kierownicą wybranego modelu ładowarki i przekonać się o jej możliwościach przeładunkowych, zwrotności czy łatwości obsługi.

Zobacz więcej

1.05.2014 - Zapraszamy na Demo Tour 2014 Manitou Group

9 maja 2014 roku od godziny 11:00 Krzywonoś 21, Szydłowo - przyjdź i zobacz nowe modele ładowarek Manitou. Sprawdź, ile potrafią ładowarki teleskopowe Manitou i przegubowe Mustang. Zapoznaj się z atrakcyjnym finansowaniem fabrycznym!10.04.2014 - CVX/CVT Demo Tour

W dniu 10 kwietnia 2014 r., odbyły się kolejne cykliczne pokazy ciągników marki Case IH i Steyr, tym razem pod nazwą „ CVX / CVT Demo Tour”. Tegoroczna impreza ukierunkowana była na prezentację tych ciągników z przekładniami bezstopniowymi. Klienci mogli zobaczyć jak takie skrzynie działają i jak łatwe są one w obsłudze. Skrzynie bezstopniowe CVX są montowane w ciągnikach Case serii: Maxxum, Puma i Magnum oraz w ciągnikach Steyr serii: Profi i CVT, gdzie skrzynia ta jest oznaczona jako CVT.

Zobacz więcej