Menu

Metaltech - przyczepy / rozrzutniki

Przyczepy Seria TS


Przyczepy rolnicze typu TS przeznaczone są głównie do przewozu roślin okopowych. Wnętrze skrzyni ładunkowej jest gładkie, co zmniejsza do minimum uszkodzenia produktów rolniczych podczas załadunku i rozładunku. Hydraulicznie unoszona ściana tylna pozwala na wygodne, sprawne i bezpieczne rozładowanie przewożonych produktów rolniczych. Przyczepy są z powodzeniem wykorzystywane do przewozu zbóż i kukurydzy. Wysoka szczelność umożliwia transport materiałów sypkich bez dodatkowych uszczelnień. W tylnej klapie umieszczono dodatkowe okno wysypowe, które pozwala na rozładunek strumieniowy. Atutem tych przyczep jest mocna i zwarta konstrukcja, co sprzyja pracom w trudnych warunkach polowych.

Przyczepy Seria Ecoline

Przyczepy typu ECO line przeznaczone są głównie do przewozu produktów rolniczych, a w szczególności sypkich materiałów rolniczych jak zboża, kukurydza. Nadwozia przyczep wykonane są z solidnych walcowanych profili. Konstrukcja nadwozia umożliwia otwieranie burt z każdej strony zamkiem centralnym. Trójstronny wywrót skrzyni ładunkowej pozwala na wygodne i sprawne rozładowanie przyczepy. Ponadto w tylnej burcie umieszczono dodatkowe okno wysypowe, które umożliwia wyładunek strumieniowy. Zastosowanie w ramie profili zamkniętych wzmacnia konstrukcję i zapewnia długi okres eksploatacji przyczepy. Przyczepy serii ECO line przeznaczone są dla rolników posiadających małe i średnie gospodarstwa rolne.

Rozrzutniki obornika typ RO

Rozrzutnik obornika typu RO przeznaczony jest do równomiernego rozrzucania obornika, kompostu lub wapna dolomitowego. W szczególnych przypadkach, po niewielkiej adaptacji może równiez służyć jako przyczepa do transportu płodów rolnych z możliwością wyładunku poziomego. RO przeznaczony jest wg swoich parametrów technicznych oraz tonażu do współpracy z ciągnikami rolniczymi o mocy od 80 do 150KM. Skrzynia ładunkowa RO wykonana jest ze stali OPTIM która jest odpowiednikiem stali DOMEX. A podłoga rozrzutnika wykonana jest z blachy HARDOX o grubości 4mm. Komponenty użyte do produkcji tego rozrzutnika sa najwyższej jakości co przełoży sie na długi okres jego eksploatacji. ZM Metaltech jako jedyny w Polsce stosuje tego typu materiały do produkcji rozrzutników.

Katalog produktów

Przyczepy rolnicze:
Wozy przeładowcze:
Przyczepy do przewozu bel:
Pozostałe typy przyczep:
Rozrzutniki obornika:
Maszyny do pobierania pasz:
Maszyny do zadawania pasz:

Kontakt z biurem handlowym:


Godziny pracy biura handlowego:
Poniedziałek - piątek: 7-17,
Sobota: 8-12

tel: 23 654 33 71
fax: 23 655 64 27
e-mail: handel@techpom.pl

Dział handlowy TECHPOM, powiat: iławski, nowomiejski

Kierownik Działu Sprzedaży:Paweł Witkowski
nr tel: 500 066 280
e-mail: pawel.witkowski@techpom.pl

Specjalista ds. sprzedaży:Przemysław Pastuszka
nr tel.: 23 655 64 26
e-mail: przemyslaw.pastuszka@techpom.pl

Specjalista ds. sprzedaży:Dariusz Miklaszewski
nr tel: 23 655 64 21
e-mail: dariusz.miklaszewski@techpom.pl

Specjalista ds. sprzedaży:Milena Michalska
nr tel: 23 655 64 25
e-mail: milena.michalska@techpom.pl

Kontakt z biurem handlowym