Menu

Manitou - ładowarki

Oferta Manitou


Grupa Manitou jest jednym z ważniejszych światowych koncernów w branży budowy maszyn. Specjalizuje się w produkcji ładowarek teleskopowych i terenowych wózków widłowych. Marka Manitou wywodzi się z francuskiego przedsiębiorstwa rodzinnego Braud z Ancenis (zachodnia Francja), które wytwarzało kombajny, rozsiewacze nawozu, żurawie, betoniarki i paszę dla zwierząt już od 1890 r. W 1953 r. Braud połączył się producentem materiałów budowlanych Faucheux, tworząc Braud & Faucheux.

W 1957 r. Marcel Braud wpadł na pomysł, który stał się podstawą obecnej marki Manitou – wynalazł on terenowy wózek widłowy. Był to ciągnik rolniczy, w którym fotel traktorzysty został odwrócony, a na tylnym zawieszeniu zamontowano sterowany hydraulicznie wysięgnik z widłami. Po sukcesie tej maszyny asortyment powiększał się o kolejne produkty. Współczesna Grupa Manitou, którą kieruje syn wynalazcy, Marcel-Claude Braud, obejmuje marki Manitou, Gehl, Mustang, Edge i Loc. Jej produkty mają zastosowanie w budownictwie, rolnictwie, górnictwie, innych gałęziach przemysłu, logistyce i gospodarce odpadami. Ładowarki teleskopowe Manitou są sztandarowym produktem tej marki.

Głównymi produktami Manitou są:

- wózki teleskopowe stałe i rotacyjne;
- podnośniki ruchome;
- wózki widłowe, w tym terenowe;
- wózki magazynowe;
- betoniarki;
- ładowarki, w tym miniładowarki.

Współpraca Manitou Group z naszą firmą rozpoczęła się w 2011 r.. Od tego czasu jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem maszyn tego producenta i stale powiększamy grono zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się nawiązać z nami owocną i długotrwałą współpracę. Przez ten okres dostarczyliśmy kilkadziesiąt maszyn Manitou i Mustang, które znalazły zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu.

Katalog produktów


Kontakt z biurem handlowym:


Godziny pracy biura handlowego:
Poniedziałek - piątek: 7-17,
Sobota: 8-12

tel: 23 654 33 71
fax: 23 655 64 27
e-mail: handel@techpom.pl

Dział handlowy TECHPOM, powiat: iławski, nowomiejski

Kierownik Działu Sprzedaży:Paweł Witkowski
nr tel: 500 066 280
e-mail: pawel.witkowski@techpom.pl

Specjalista ds. sprzedaży:Przemysław Pastuszka
nr tel.: 23 655 64 26
e-mail: przemyslaw.pastuszka@techpom.pl

Specjalista ds. sprzedaży:Dariusz Miklaszewski
nr tel: 23 655 64 21
e-mail: dariusz.miklaszewski@techpom.pl

Specjalista ds. sprzedaży:Milena Michalska
nr tel: 23 655 64 25
e-mail: milena.michalska@techpom.pl

Kontakt z biurem handlowym