Menu

Lemken - maszyny rolnicze

Specjalista w profesjonalnej uprawie


Lemken - producent maszyn do uprawy gleby, siewu oraz ochrony roślin- obecnie zatrudnia ponad 1000 osób na całym świecie. Firmę prowadzi szóste i siódme pokoleniu rodziny LEMKEN. Główna siedziba znajduje się w Alpen, niemieckim mieście położonym w Dolnej Nadrenii w odległości ok 50 km na północny-zachód od Düsseldorfu. LEMKEN produkuje ponad 13,000 maszyn rocznie przy obrotach sięgających 266 milionów € w 2011 roku. wiodących firm w Europie. Firma posiada 40 % udział w rynku pod względem sprzedaży pługów oraz kultywatorów przez co jest niekwestionowanym liderem na rynku niemieckim.

Specjalista w technice uprawy gleby, siewu i ochrony roślin

Zespół badawczo-rozwojowy szuka i znajduje nowe pomysły i impulsy rozwoju, tam gdzie narzędzia lub maszyny firmy LEMKEN są wykorzystywane: u rolników i na polu. Ponieważ tylko stały kontakt z pracą w glebie i intensywność praktyki pozwalają przekształcić wielostronne wymagania rolnictwa w techniczne innowacje. Wydajne i najnowocześniejsze oprogramowanie wspomaga pracowników w tworzeniu nowych rozwiązań konstrukcyjnych: z pomocą skomputeryzowanych systemów konstrukcyjnych można stworzyć wirtualny model nowego sprzętu i symulację jego pracy na długo przed zbudowaniem rzeczywistego prototypu.

Wydajny, szybki i uniwersalny

Compact-Solitair z broną wirnikową, również w wersji 3 metrowej. W szczytowym okresie sezonu robót rolnych gospodarstwa muszą dysponować niezawodną i skuteczną technologią siewu. Z tego powodu firma Lemken zaprezentowała na wystawie Agritechnica 2011 swoją kombinację siewnika Compact- Solitair z broną wirnikową jako zestaw o szerokości roboczej trzech metrów. Zbiornik o pojemności 3.500 litrów stanowi ponad trzy razy więcej niż trzymetrowa kombinacja brony wirnikowej z siewnikiem, dzięki czemu osiąga się większą wydajność pracy w polu. Jeden pełny zasobnik umożliwia obsianie pszenicą maksymalnie 20 hektarów. Oszczędność wynika tu z redukcji kosztów drugiego ciągnika z przyczepą i jazdy po kolejne partie materiału siewnego. Duże ogumione koła dociskowe gwarantują szybki i bezproblemowy transport na większe odległości, nawet z wypełnionym po brzegi zbiornikiem i ciągnikiem o mocy 120 KM.

Katalog produktów

Zobacz ofertę Lemken

Kontakt z biurem handlowym:


Godziny pracy biura handlowego:
Poniedziałek - piątek: 7-17,
Sobota: 8-12

tel: 23 654 33 71
fax: 23 655 64 27
e-mail: handel@techpom.pl

Dział handlowy TECHPOM, powiat: iławski, nowomiejski

Kierownik Działu Sprzedaży:Paweł Witkowski
nr tel: 500 066 280
e-mail: pawel.witkowski@techpom.pl

Specjalista ds. sprzedaży:Przemysław Pastuszka
nr tel.: 23 655 64 26
e-mail: przemyslaw.pastuszka@techpom.pl

Specjalista ds. sprzedaży:Dariusz Miklaszewski
nr tel: 23 655 64 21
e-mail: dariusz.miklaszewski@techpom.pl

Specjalista ds. sprzedaży:Milena Michalska
nr tel: 23 655 64 25
e-mail: milena.michalska@techpom.pl

Kontakt z biurem handlowym