Menu

Case IH - ciągniki rolnicze

POMAGAMY PRODUCENTOM SPEŁNIĆ WYMAGANIA, JAKIE STAWIA PRZED NIMIŚWIAT.


Świat stawia przed dzisiejszym gospodarstwem coraz to wyższe wymagania – więcej żywności, większe zbiory, bardziej wydajne standardy w zakresie emisji spalin. Case IH pomaga spełnić te wymagania. Jesteśmy zaszczyceni tym, że wielu z Was decyduje się powierzyć rozwój swojej działalności marce Case IH i dlatego opracowaliśmy kompleksowe podejście do świadczonych przez nas usług. Poza pełną gamą wiodących w branży maszyn pozostawiamy do Twojej dyspozycji oddanych i wykwalifikowanych specjalistów Case IH, którzy dobiorą sprzęt odpowiedni do prowadzonej przez Ciebie działalności, zaproponują program finansowania, a także zaopatrzą w części zamienne oraz usługi serwisowe tak, by zapewnić maksymalny poziom wydajności oraz optymalny zwrot z inwestycji. Przecież pracujesz w najbardziej wymagającej branży na świecie. Czy nie nadszedł już czas, by otrzymać więcej dzięki marce Case IH?

Większe plony przy takich samych nakładach lub takie same plony przy mniejszych nakładach to rezultat zastosowania rozwiązań rolnictwa precyzyjnego. Za pomocą systemu opartego na technologii DGPS stosowanego w ciągnikach Case IH Steiger/Quadtrac, Magnum, Puma CVX i Puma masz możliwość rejestrować dane o plonach i zapisywać je wraz z precyzyjnymi danymi o położeniu. Informacje te, w połączeniu z innymi danymi uzyskiwanymi dzięki technologii DGPS, takimi jak wilgotność plonu i parametry charakterystyki gleby wykorzystywane są do sporządzania map służących do precyzyjnego zastosowania materiału siewnego lub środków opryskowych. Dzięki temu można poprawić ogólną wydajność swojego gospodarstwa. Rolnictwo precyzyjne zapewnia także niższe koszty robocizny i mniejsze zużycie paliwa.

Dzięki opracowanemu przez firmę Case IH automatycznemu systemowi prowadzenia operator może skoncentrować się całkowicie na pracy narzędzia, podczas gdy system AccuGuide zajmie się kierowaniem ciągnika czy kombajnu. W połączeniu z technologią DGPS system ten gwarantuje równoległe przejazdy podczas pracy na odcinkach prostych, po linii krzywej czy spirali lub na nierównym terenie. System Case IH AFS AccuGuide poprawia wydajność i pozwala zmniejszyć koszty także podczas pracy na niewielkich polach, gdzie wymagane są częste nawroty. Podczas sadzenia, siewu lub prac uprawowych nie ma ryzyka powstania nachodzących na siebie lub pominiętych obszarów pola - nawet w trudnych warunkach pogodowych lub w nocy.

OFERTA FINANSOWANIA

Ogromne doświadczenie CnH Capital w sektorze rolniczym pozwala dobrze zrozumieć Twoje indywidualne potrzeby. Konkurencyjne formy finansowania sprzętu z elastycznymi warunkami płatności mogą zostać dostosowane czasowo do Twojego przepływu gotówki. możesz też zaoszczędzić kapitał i zredukować przedpłaty wybierając formy leasingu operacyjnego. W zakresie innych potrzeb możesz skorzystać ze specjalnej linii kredytowej dla sektora rolniczego. Jesteśmy także po to by pomóc Ci zabezpieczyć inwestycję w sprzęt za pomocą różnych opcji ubezpieczenia. Istnieją opcje finansowania fabrycznego, które są dostosowane do Twojej działalności. CnH Capital pomaga Ci je odnaleźć

Ciągniki
specjalne

Sprawdź ofertę ciągników specjalistycznych

Ciągniki >224KM

Sprawdź ofertę ciągników powyżej 224KM

Kontakt z biurem handlowym:


Godziny pracy biura handlowego:
Poniedziałek - piątek: 7-17,
Sobota: 8-12

tel: 23 654 33 71
fax: 23 655 64 27
e-mail: handel@techpom.pl

Dział handlowy TECHPOM, powiat: iławski, nowomiejski

Kierownik Działu Sprzedaży:Paweł Witkowski
nr tel: 500 066 280
e-mail: pawel.witkowski@techpom.pl

Specjalista ds. sprzedaży:Przemysław Pastuszka
nr tel.: 23 655 64 26
e-mail: przemyslaw.pastuszka@techpom.pl

Specjalista ds. sprzedaży:Dariusz Miklaszewski
nr tel: 23 655 64 21
e-mail: dariusz.miklaszewski@techpom.pl

Specjalista ds. sprzedaży:Milena Michalska
nr tel: 23 655 64 25
e-mail: milena.michalska@techpom.pl

Kontakt z biurem handlowym
?>